Як дбати про стан волосся: таємниці догляду

Як дбати про стан волосся: таємниці доглядуНа зовнішній вигляд волосся впливає безліч різних факторів, таких як повсякденні звички, харчування та стан здоров’я. Правильний догляд із використанням косметики, адаптованої до певного типу волосся, також має велике значення, докладніше про це читайте тут. З цієї причини завжди слід звертати увагу на склад продуктів. Крім того, дотримуючись кількох простих правил, можна досягти напрочуд позитивних результатів.

Як правильно визначити тип волосся?

Залежно від типу волосся, правила догляду за волоссям можуть дещо відрізнятися. З цієї причини насамперед слід врахувати, які потреби у волосся та з якими проблемами воно найчастіше стикається. Іноді це важко визначити, тому варто проконсультуватися з фахівцем. Щоб визначити тип волосся, перед миттям потрібно буде спостерігати за його станом. Для цього слід приділити увагу не тільки самому волоссю, але і шкірі голови. Допоможе розчісування, а потім розподіл волосся на окремі частини — спереду, ззаду, з боків і на шиї. Важливо звертати увагу на те, чи випадає волосся, чи воно жирне, чи важко його укласти, і як часто виникає лупа. Такі критерії, як:

  • тип і якість волосся,
  • діаметр,
  • щільність,
  • еластичність,
  • локони,
  • повсякденні процедури також враховуються.

Волосся поділяють на кілька основних типів. Звичайне має здоровий і природний вигляд — воно еластичне та сяюче, і водночас воно не жирне, без завитків, без статичних властивостей і просте в укладанні.

Сухе волосся жорстке на дотик, позбавлене блиску, і разом з тим дуже складно піддається стилізації. Часто причиною є дефіцит виділяється шкірного сала і ряд зовнішніх факторів, таких як висока температура, УФ-випромінювання або неякісно виконані перукарські процедури.

Жирне волосся дуже часто неприємне на дотик і блищить. Цей тип схильний до появи лупи та випадіння волосся. Це пов’язано з надмірним виділенням шкірного сала, яке обтяжує волосся.

Тонке і ніжне волосся, своєю чергою, характеризуються ламкістю і подрібненням. Воно швидко втрачає блиск і еластичність.

Вдало підібрана косметика — основа

Залежно від типу волосся потрібні різні косметичні засоби. Шампунь повинен підходити для шкіри голови, оскільки його основне завдання — очистити і змити залишки засобів для укладання, а при необхідності допомогти позбутися лупи. Своєю чергою, кондиціонер слід підбирати виходячи з типу та стану волосся, щоб він відповідав його потребам. Якщо волосся в поганому стані, також можна використовувати маску двічі на тиждень. Вона глибоко проникає у волосся і забезпечує необхідні інгредієнти. Однак варто пам’ятати, що слід дотримуватися вказівок виробника, адже одні маски наносять після миття волосся, а інші перед миттям протягом певного часу. Людям з проблемами волосся рекомендуються дермокосметичні засоби. Вони містять активні речовини, які ефективно лікують окремі недуги.

Як піклуватися про стан волосся щодня?

Основа догляду — правильне миття волосся. Недостатньо правильно обрати шампунь, але також потрібно знати, як проводити процедуру. Використовуючи шампунь, слід вимити ним шкіру голови. Досить злегка помасажувати шкіру кінчиками пальців круговими рухами, стежачи за тим, щоб не натирати і не рвати волосся. В результаті отримана піна видалить всі домішки. Варто мити волосся двічі, щоб спочатку розпушити частинки бруду, а потім ретельно очистити шкіру голови. Вода для полоскання повинна бути теплою, тому що занадто гаряча може пересушити та зруйнувати структуру волосся і стимулювати роботу сальних залоз,

Загрузка ...
Перерождение
Adblock
detector